De Danske Gårdbutikker forside
Blomstergren - sommer
De Danske Gårdbutikker
genvejen til din gårdbutik
De Danske Gårdbutikker logo

Ny service på Gaardbutikker.dk


Som en del af vores nye hjemmeside, kan du tilmelde dig vores nyhedsbrev med nyheder og artikler fra vores medlemmer. Nyhedsbrevet bliver udsendt med en til to ugerse mellemrum og indeholder et godt resumé. Nyhedsbrevet kan du tilmelde dig nederst på forsiden, ved at skrive dit navn og din e-mail adresse. Du kan naturligvis framelde dig når som helst - vi ser en ære i ikke at generer folk med uønskede e-mails. Dit navn og e-mail adresse bliver sikkert gemt i vores system og bliver ikke givet ud til hverken medarbejdere eller andre firmaer.Som en del af vores nye hjemmeside, kan du tilmelde dig vores nyhedsbrev med nyheder og artikler fra vores medlemmer. Nyhedsbrevet bliver udsendt med en til to ugerse mellemrum og indeholder et godt resumé. Nyhedsbrevet kan du tilmelde dig nederst på forsiden, ved at skrive dit navn og din e-mail adresse. Du kan naturligvis framelde dig når som helst - vi ser en ære i ikke at generer folk med uønskede e-mails. Dit navn og e-mail adresse bliver sikkert gemt i vores system og bliver ikke givet ud til hverken medarbejdere eller andre firmaer.